Krzysztof "Bezjimienny" Kałek

Bezjimienny (przez "ji" i nie, nie z Gothica). Kiedyś robiłem larpy, kiedyś sędziowałem konkursy larpowe, teraz już tylko w larpy grywam. Do tego pilnuję, żeby program Larp Now! był fajny. Zawodowo zajmuję się magią niewykorzystywaną od półtora tysiąclecia i piłkarstwem nożnym.

Anna "Krzyś" Topolska

Jestem dobrą wróżką wielobranżową, służę do ratowania z opresji, kiedy zawiodą wszystkie opcje. Na co dzień trudnię się muzyką oraz awangardą. Improwizuję swoją drogę przez życie, a życie jest jednym wielkim larpem, więc gram dla scen, emocje wyczarowuję z powietrza, a improwizacja jest moją krwią.

Aleksandra "Śnieżka" Bachorz

W larpy grywam od kilku lat i aktualnie uczę się je tworzyć. Poza larpami interesuję się językami obcymi, a w wolnym czasie zajmuję się rękodziełem.

Przemysław "Max" Baszczuk

Prowadzę, gram i biegam wokół larpów w różnych rolach od 2 lat. Na co dzień grafik, tłumacz i człowiek generalnie nudny. Niezastąpiony w przyczepianiu się do rzeczy od drobnych do najdrobniejszych.

Mikołaj "Moki" Rębacz

Miłośnik muzyki, sztuki, gier planszowych i komputerowych, a także hobbista wszystkich rzeczy, które wpadną mu w ręce. Z zamiłowania wolontariusz wszelkiego rodzaju, z powołania helpowy opiekun duchowy.

Anna "Szarańcza" Szewczyk

Jestem pasjonatką wszystkich żywych istot, które mają poniżej ośmiu nóg. Zaczynam przygodę z szyciem, zdrowym trybem życia i publicznymi wystąpieniami. Larpami zajmuję się ponad 11 lat, prawdopodobnie to już uzależnienie. Gram, aby uwolnić nieco alter ego, które siedzą we mnie od lat.

Wydarzenie organizowane wraz z:

Sponsorzy i patroni