Bloków programowych

Larpów

Godzin warsztatów

Larpy komediowe, groteskowe, poważne, immersyjne, dziwne, krótkie, długie... każdy znadzie coś dla siebie!

Sprawdź opisy larpów!

Nowe umiejętności to coś, po co warto przybyć na Larp Now, dlatego zapisz się na warsztat lub konkurs opowiadania.

Sprawdź opisy warsztatów!

Jak zapisać się na punkt programu?

W tym roku obowiązują trzy tury zapisów, które mają służyć zarówno łatwemu dostępowi do larpów (stacjonarne zapisy) jak i możliwości wysłania części ról graczom (zdalne):

3.10.2018 – 9.10.2018 – Tura zapisów zdalnych dla wolontariuszy, VIP-ów i fotografów. Ilość miejsc przeznaczona na tę turę została określona przez twórcę każdego punktu programu.
10.10.2018 – 17.10.2018 – Tura zapisów zdalnych dla wszystkich uczestników Larp Now. W pulę miejsc wliczają się te, które pozostały po poprzedniej oraz dedykowane przez twórcę.
20.10.2018 – Zapisy stacjonarne (już na konwencie) na drzwiach danej sali w której odbywa się sobotni punkt programu. Tu również można zapisać się na listę rezerwową.
21.10.2018 – Zapisy stacjonarne (już na konwencie) na drzwiach danej sali w której odbywa się niedzielny punkt programu. Tu również można zapisać się na listę rezerwową.

Zapisy odbywają się poprzez link do arkusza google. Link zostanie podany do wiadomości na wydarzeniu Facebook, oraz w niniejszej części strony internetowej.

Serdecznie polecamy zapisywanie się na listy rezerwowe – z naszego doświadczenia wynika, że z list głównych wykrusza się do 30% uczestników!
RODO: W trakcie zapisów zdalnych można, ale nie trzeba, udostępnić publicznie swój e-mail. Można również przesłać go w podanych wyżej terminach na naszą skrzynkę pocztową larpnow.poznan@gmail.com. Cała załoga organizatorska podpisała oświadczenia o poufności.
Aby wpisać się na listę rezerwową należy napisać swój numer telefonu obok imienia/ksywy. Służy to Mistrzowi Gry, który może zadzwonić do uczestnika na 2 minuty przed rozpoczęciem larpa z informacją, że nie wszyscy stawili się na liście głównej.

Każdy twórca programu jest przez nas traktowany jak VIP. Co za tym idzie? Sala na wyłączność dla twórców, pomoc z rekwizytami, system gwarantowanych miejsc przy zapisie na wybranego larpa, darmowy posiłek… warto być twórcą programu! : )

Jesteśmy komunikatywni. W tym roku wdrażamy specjalny system powiadomień dzięki któremu każdy twórca programu będzie odpowiednio poinformowany o wyglądzie sali, a godzinę przed rozpoczęciem jego punktu -o liście uczestników.

To, że konwent odbywa się w szkole nie przeszkadza nam w zapewnieniu idealnych warunków do grania larpów. Wizualnie wygłuszamy każdą salę materiałami w jednolitych kolorach. Zapewniamy również dostęp do najbardziej powszechnych rekwizytów – głośników, oświetlenia, naczyń, poduszek.